O Floby

Jak to všechno začalo aneb bylo nebylo…

sarka_flobyPřemýšlela jsem, čím si zpestřím mateřskou dovolenou, při neustálem praní a žehlení malých oblečků mě jako první  napadlo prodávat oblečení pro děti. Stále jsem však přemýšlela, jak prodávat oblečení trošku jinak, pro mě blízkou kreativní formou, která by mě bavila a naplňovala. Věděla jsem totiž, že pouze hledání a balení krásného oblečení pro děti by mě brzy omrzelo. Chtěla jsem do toho dát něco víc ze sebe…

 A nápad byl na světě!

Budu ty malinkatá body a ponožky rolovat, motat a doplním je textilními kytičkami do velkých kytic. Vyloženě po hlavě jsem se vrhla do hledání kvalitního kojeneckého oblečení, dekorací a takových textilních květin, aby vypadaly jako živé a mohly být ozdobou i po rozebrání kytice. V hlavě se mi rodilo tolik nápadů, že se mi večer dlouze usínalo. Vše jsem měla stále živě před očima.

Tvořivá dílnička může začít

Všechny věci potřebné k vázání kytic jsem měla objednané, za pár dnů na stole a rolování, motání body, kombinování s textilními květinami, dekoracemi a hračkami mohlo začít. Hledala jsem ty nejkrásnější varianty, které by potěšily každou novopečenou maminku. Na mém stole tak postupně vznikaly nevšední body kytice v plechových kyblících, kytice zabalené v háčkované dece jako pugét a body smotané do tvaru cupcake nebo lízátek.

Body kytice jako originální dárek

Floby kytice je originálním dárkem pro kamarádku na shower baby, kde bude zároveň i hezkou dekorací. Tímto dárkem jistě potěšíte i kolegyni v práci, která odchází na mateřskou dovolenou. Body kytice je také luxusním dárkem, který potěší maminku v porodnici, kam živou květinu nedostanete ani na vrátnici. Určitě potěší i jako dárek při vítání občánků nebo ke křtinám. Vybrat si můžete z různých velikostí body, podle toho jak „staré“ miminko jdete navštívit. Můžete si vybrat mezi body s krátkým a dlouhým rukávem, kytici jednoduše přizpůsobíme době, kdy se půjdete poprvé na miminko podívat. Ať už jdete navštívit novorozeňátko do porodnice nebo třeba 4měsíční batole domů.

                                         Stále pestřejší nabídka
Již to jsou 3 roky, kdy s nadšením připravuji každý balíček. A nových produktů stále přibývá, ať to jsou oblíbené milníkové kartičky, prakticky poskládané dárkové sady v kufříku, květinová písmena a jako poslední novinka Hláškovník, do kterého rodiče zapisují ty nejvtinější velké výroky svých malých lásek.

 Šárka