Doprava a platba

Floby kytici Vám uváži do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky a nejpozději třetí pracovní den odesílám. Pokud budete kytici potřebovat pro maminku dříve, napiště mi vzkaz do poznámky a budu se ji snažit poslat co nejdříve.

pLATBA

Možnosti platby:

Kartou online

Bankovní převod: Číslo bankovního účtu: 225485969 / 0600, vedený u společnosti Moneta Money Bank. V případě platby převodem odesílám Floby kytici po přijetí platby.

Dobírka: je zpoplatněna vždy 30 Kč vč. DPH u doručení na adresu i Zásilkovny.

GoPay peněženka

 

DOPRAVA PO ČR

Floby kytice jsou ve většině případů dodány následující pracovní den po jejím předání přepravci. U Zásilkovny to může být o jeden den více.
Jakmile předám balíček přepravci,
bude Vás Zásilkovna informovat o průběhu jejího dodání.

Doručení na adresu Zásilkovna domů - 99 Kč  poštovné vč. DPH

 

Zásilkovna - výdejní místo - 59  Kč  poštovné vč. DPH

 

Osobní odběr

U osobního odběru mě prosím kontaktujte předem. Pouze platba předem na bankovní účet nebo hotově.

Místo vyzvednutí: Praha 9 - Vysočany

 

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Zásilkovna - 90 Kč  poštovné vč. DPH

Kurýr – doručení na adresu - 140 Kč  poštovné vč. DPH

 

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů a zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Floby kytice posílám zabalené v celofánu a ve vystlané pevné kartonové krabici, aby bylo co nejvíce vyloučeno poničení během dopravy. Kytice jsou však křehké, proto je ideální, když zkontrolujete obsah ihned během předání, dříve než podepíšete, že jste zboží přijali.
Pokud bude poničena kartonová krabice nebo obsah balíčku, oznamte tuto skutečnost ihned přepravci (Zásilkovna), kteří jsou povinni ihned na místě s Vámi sepsat zápis o škodě.
Jakmile balíček opustí výdejní místo Zásilkovny nelze zpětně uplatnit jakoukoli odpovědnost za škodu.

Pokud přeci jen k této nemilé situaci dojde, informujte mě co nejdříve (nejpozději však druhý den) a situaci se budu snažit co nejdříve vyřešit, aby Floby kytice a dárky došly včas k mamince.